سلام دوستان گرامی ، خوشحالم که سه علی سه رو واسه بازدید انتخاب کردید ;) امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم :)خانه / مطالب گوناگون / طالع بینی / طالع بینی طرز خوابیدن – روانشناسی مدل خوابیدن افراد

طالع بینی طرز خوابیدن – روانشناسی مدل خوابیدن افراد

روانشناسی جالب طرز خوابیدن

طالع بینی

khabidan

ابتدا با توجه به عکس بالا، طرز خوابیدن خود را انتخاب کنید و در ادامه مطلب خصوصیات شخصیتی خود را ببینید.

.
۱- در جمع مثل یک فرد واقعی به نظر می آیید ولی خیلی تودار، خجالتی و ضعیف هستید. سعی می کنید که راز دار باشید، اگر با مشکلی مواجه شوید ترجیح می دهید پیش خودتان نگه دارید تا به کسی بگویید. تعجبی نیست که در خواب هم اخم می کنید.
.
.
۲- خیلی باهوش هستید و مشتاق یادگیری، هنوز بعضی وقت ها ذهنتان آکنده از عقاید غیر عادی است که مردم به سختی از آن پیروی می کنند. از خانواده تان به خوبی مراقبت می کنید. مشکل این است که به ندرت کسی را دوست می دارید و یک کم مشکل پسند هستید.
.
.
۳- هرکس که به این شکل می خوابد دل مشغولی دارد و در پذیرفتن تغییرات دچار مشکل می شود. تنهایی برتری شماست. هنوز چگونگی آزادیتان در آستانه تحمل شماست.
.
.
۴- احساس تنهایی و افسردگی می کنید چون فکر و ذکرتان معطوف ناکامی ها و شکست های گذشته است. دو دل و مردد هستید و این گمان را در بقیه ایجاد می کنید که عشق در زندگی شما گم شده است.
.
.
۵- خودخواه و کینه توز واژه هاییست که شما را توصیف می کند. اطرافیانتان مراقب هستند که پای شما را لگد نکنند، چرا که شما به راحتی عصبانی می شوید.
.
.
۶- خیلی ایرادگیر هستید و همیشه می نالید و شکایت می کنید. شاید اسم دوم شما عصبانی باشد. به آسانی عصبانی می شوید و به خاطر مسائل کوچک بیش از حد هیجان زده می شوید. زندگی معامله آنچنان بزرگی نیست، یاد بگیرید که راحت باشید.
.
.
۷- شباهت زیادی به حالت قبل دارید. خیلی فهمیده، مودب، محترم و مهربان هستید. هیچ چیزی کامل نیست، اعتماد خود را تقویت کنید و یاد بگیرید که اشتباه یا نقایص خودرا بپذیرید. در این صورت شادی در انتظار شماست.
.
.
۸- شما انسان مطمئنی هستید. در هر کاری که به عهده بگیرید به دلیل کوشش بی امان خودتان موفق خواهید شد. می گویند کسانی که به پهلوی راست می خوابند و بازوی راستشان زیر سرشان است ، آینده خوب و قدرت در انتظارشان است.
.
.
۹- دلداری، عشق، زیبایی و پرستش جزء ویژگی های شماست. همینطور خیلی ولخرج هستید اما خوشبختانه به همان نسبت هم پول بدست می آورید. عادت بد شما این است که کمی کنجکاو هستید و به نظر می رسد که از شایعه پراکنی لذت می برید.
.
.
۱۰- مثل اینکه کوته فکر هستید ، همینطور خیلی خودمختار و خودرای و همیشه مردم را مجبور به برآورده کردن نیازهای خودتان می کنید. احتمالا بی پروا و بی هدف هم هستید.

.

Tnx To 20tayi

مطالب مرتبط را ببینید

line30

لینک های پرطرفدار امروز

line30


بستن