سلام دوستان گرامی ، خوشحالم که سه علی سه رو واسه بازدید انتخاب کردید ;) امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم :)خانه / مطالب گوناگون / طالع بینی / شخصیت شناسی از روی علاقه به سازهای موسیقی

شخصیت شناسی از روی علاقه به سازهای موسیقی

شخصیت شناسی از روی علاقه به سازهای موسیقی

برای مشاهده موارد دیگر طالع بینی و شخصیت شناسی کلیک کنید

http://s1.picofile.com/file/7234447739/saz.jpg

اگه اهل سازهای موسیقی هستید و میخواید شخصیت خودتونو بشناسید یکی از سازهای زیر را انتخاب کنید و توی ادامه مطلب ویژگی های شخصیت خودتونو بخونید !!!
سنتور ـ گیتار ـ پیانو ـ سه تار ـ ارگ ـ ویلون ـ دف ـ آکاردئون ـ شیپور

.

انتخاب کنید و به ادامه مطلب بروید

سنتور
رفتار شما بسیار دلنشین است اما گاهی دیگران را از خود می‌رنجانید و این به دلیل شرایطی است که برای شما به وجود می‌آید. همیشه فکر می‌کنید که دیگران شما را درک نمی‌کنند اما این قضاوت در برخی موارد اشتباه است. یک نکته مهم دیگر این است که برای رسیدن به مقصد باید صبر پیشه کنید و جالب تر آن که خود نسبت به این موضوع آگاه هستید.
.
گیتار
به اصطلاح شما فردی سرزنده و فعال هستید. در ارتباط خود با دیگران به دنبال واژه‌های درشت نمی‌گردید. شاید گاهی برای صحبت کردن از احساسات خود دچار مشکل می‌شوید ولی سعی کنید تا از آنچه هستید راحت‌تر باشید. کلام شما ساده اما دلنشین است و یکی از ویژگی‌های شما آن است که اگر کسی را دوست بدارید نمی‌توانید به راحتی او را فراموش کنید. روابط اجتماعی مناسبی دارید و به شب‌های پر ستاره علاقه‌مندید.
.
پیانو
شما شخصیت آرامی دارید. تفکر منحصر به فرد شما، شما را از دیگران متمایز می‌کند. آرزوهای شما یا خیلی دور هستند یا خیلی نزدیک و بین این دو ستاره‌ای از آرزو برای شما چنان نمی‌درخشد که نظر شما را جلب کند. تخیل زیبای‌تان توانایی آن را دارد تا به حقیقتی دست یافتنی و ملموس تبدیل شود حتی اگر دیگران آن را تأیید نکنند.
.
سه تار
اندیشه‌های عارفانه‌ای دارید. به آینده بسیار می‌اندیشید و آن چه در اطراف شما می‌گذرد برای شخصیت شما اهمیت کمتری دارد. در اثبات حسن نیت خود سعی و تلاش می‌کنید و در بعضی مواقع دست از آن بر می‌دارید. انسان مستعدی هستید و این به آن معناست که با کمی تلاش می‌توانید به قله‌های دست نیافتنی، برسید. البته بسیار خیال پرداز نیستید و دنیای ذهنی شما یک دنیای دست یافتنی است.
.
ارگ
شما یک فرد کاملا״ احساساتی هستید. با آن که در بعضی مواقع آن را بروز نمی‌دهید، اما به این فکر می‌کنید که آیا کسی که دوستش دارید نیز به شما می‌اندیشد؟ بدانید که او نیز شما را تا حد امکان دوست دارد. حس و نوع عشق شما از عشق‌های صادقانه است که شاید برای کمتر کسی اتفاق بیفتد.
.
ویلون
شما فردی بسیار زیرک و باهوش هستید و متوجه نکاتی می‌شوید که دیگران از آنها غافلند. به زبان ساده یعنی مو را از ماست می‌کشید. باید در مسیر زندگی خود پا پیش بگذارید تا بتوانید موفق شوید و قبل از انجام هر کاری درباره آن بیندیشید تا موقعیت‌های خوب را شکار کنید. غرور شما قسمتی از شخصیت شماست پس نه به راحتی آن را زیر پا بگذارید و نه آن را سر سختانه برای خود حفظ کنید. خوشبختی شما در گرو استفاده به موقع از لحظه‌هاست، لحظه و زمان را از دست ندهید.
.
دف
از ارتباط با خداوند لذت می‌برید و این امر نشات گرفته از اندیشه‌های عارفانه شماست. در ذهن و افکار خود به سیر و سفر می‌پردازید و این سفر نه به معنای سفر از شهری به شهر دیگر، بلکه از عالمی به عالم دیگر است. شما دوست دارید که در آن عالم لحظاتی را سپری کنید، در آنجا بغض خود را بشکنید و خالصانه با خدای خود حرف بزنید. شاید فکر می‌کنید خدا شما را فراموش کرده است اما خدا بندگانش را هرگز فراموش نمی‌کند.
.
آکاردئون
وجود شما سراسر از عشق است و شما عاشق دوست داشتن هستید. آنچه که شما گم کرده‌اید و به جستجوی آن می‌پردازید درون شما وجود دارد. به اطراف خود بیشتر توجه کنید، گم کرده شما بسیار نزدیک به شماست، سعی کنید مهار زندگی خود را در دست داشته باشید تا آن را بیشتر رام کنید.
.
شیپور
شما یک انسان خوش نشین هستید. دیگران فکر می‌کنند به راحتی می‌توانند به درون شما پی ببرند اما به واقع خلاف این موضوع است. با آن که به طور غیر مستقیم در حل مسائل خود از دیگران کمک می‌گیرید، اما سعی کنید تا از اندیشه‌های دیگران نیز به طور مستقیم بیشتر استفاده کنید.

مطالب مرتبط را ببینید

line30

لینک های پرطرفدار امروز

line30


بستن