سلام دوستان گرامی ، خوشحالم که سه علی سه رو واسه بازدید انتخاب کردید ;) امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم :)



خانه / مطالب گوناگون / مطالب جالب / برنامه کامل تمام بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران

برنامه کامل تمام بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران

برنامه کامل تمام بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران

مطالب جالب

برنامه کامل تمام بازی های جام جهانی 2018 روسیه به وقت ایران

شمارش معکوس برای برگزاری مهم ترین رقابت ورزشی جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز شده است. جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه، ۲۴ خرداد ماه با بازی افتتاحیه در ورزشگاه مجلل هشتاد هزار لوژنیکی مسکو آغاز می شود و به مدت ۱ ماه ادامه خواهد یافت. دنیا در تیر ماه ۹۷، شاهد مهیج ترین رقابت ورزشی جهان در سال های اخیر خواهد بود که برای ایرانیان، رقابت تیم ملی فوتبال کشورمان با مراکش، پرتغال (قهرمان یورو ۲۰۱۶) و اسپانیا (قهرمان جام جهانی ۲۰۱۲)،  یادآور جام جهانی ۲۰۱۴ و تقابل با اسطوره های آرژانتینی است. اگر قصد دارید تا جام جهانی را لحظه به لحظه دنبال کنید، به هشتگ worldcup در اینستاگرام یا سایت fifa.com مراجعه کنید و جام جهانی۲۰۱۸ را از لنز دوربین روسیه  گردهای اینستاگرام تماشا نمایید که شما را با متن و حاشیه های جالبی آشنا خواهد کرد. در ادامه برنامه کامل تمام بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به وقت ایران را مشاهده کنید.

.

گروه بندی کامل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شرح زیر است:

  •     گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه
  •     گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران
  •     گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک
  •     گروه D: آرژانتین، ایسلند، کروواسی، نیجریه
  •     گروه  E :  برزیل، سوئیس، کاستاریکا،  صربستان
  •     گروه F:  آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی
  •     گروه G:  بلژیک،  پاناما  ،تونس  ،انگلیس
  •     گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

line

برنامه بازی های گروه A

  •     ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ روسیه عربستان
  •     ۲۵خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ مصر اروگوئه
  •     ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ روسیه مصر
  •     ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ اروگوئه عربستان
  •     ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ اروگوئه روسیه
  •     ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ عربستان مصر

line

برنامه بازی های گروه  B: (برنامه مسابقات تیم ملی فوتبال  ایران در روسیه به وقت ایران)

  •     ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ ایران مراکش
  •     ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰ اسپانیا پرتغال
  •     ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ پرتغال مراکش
  •     ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ ایران اسپانیا
  •     ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ ایران پرتغال
  •     ۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰ مراکش اسپانیا

line

برنامه بازی های گروه C

  •     ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰ فرانسه استرالیا
  •     ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ پرو دانمارک
  •     ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ فرانسه پرو
  •     ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ استرالیا دانمارک
  •     ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ دانمارک فرانسه
  •     ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ استرالیا پرو

line

برنامه بازی های گروه D

  •     ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰ آرژانتین ایسلند
  •     ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰ کرواسی نیجریه
  •     ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ آرژانتین کرواسی
  •     ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ ایسلند نیجریه
  •     ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ آرژانتین نیجریه
  •     ۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ کرواسی ایسلند

line

برنامه  بازی های گروه E

  •     ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ کاستاریکا صربستان
  •     ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ برزیل سوئیس
  •     ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ برزیل کاستاریکا
  •     ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ سوئیس صربستان
  •     ۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ صربستان برزیل
  •     ۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ سوئیس کاستاریکا

line

برنامه بازی  های گروه F

  •     ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ آلمان مکزیک
  •     ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ سوئد کره جنوبی
  •     ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ آلمان سوئد
  •     ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ کره جنوبی مکزیک
  •     ۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ کره جنوبی آلمان
  •     ۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ مکزیک سوئد

line

برنامه  بازی های گروه G

  •     ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ بلژیک پاناما
  •     ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ انگلیس تونس
  •     ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ بلژیک تونس
  •     ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ انگلیس پاناما
  •     ۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ انگلیس بلژیک
  •     ۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ پاناما تونس

line

برنامه بازی های گروه H

  •     ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ لهستان سنگال
  •     ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ کلمبیا ژاپن
  •     ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ ژاپن سنگال
  •     ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ لهستان کلمبیا
  •     ۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ ژاپن لهستان
  •     ۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ کلمبیا سنگال

line

دیدار مرحله یک هشتم نهایی

  •     بازی چهل‌ و نهم، ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۹ تیرماه ۹۷) A1 – B2، ورزشگاه فیشت – ساعت ۲۲:۳۰
  •     بازی پنجاهم، ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ (۹ تیرماه ۹۷) C1 – D2، ورزشگاه کازان آره‌نا – ساعت ۱۸:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و یکم، اول جولای ۲۰۱۸ (۱۰ تیرماه ۹۷) B1 – A2، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت ۱۸:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و دوم، اول جولای ۲۰۱۸ (۱۰ تیرماه ۹۷) D1 – C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود – ساعت ۲۲:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و سوم، ۲ جولای ۲۰۱۸ (۱۱ تیرماه ۹۷) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا – ساعت ۱۸:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و چهارم، ۲ جولای ۲۰۱۸ (۱۱ تیرماه ۹۷) G1 – H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا – ساعت ۲۲:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و پنجم، ۳ جولای ۲۰۱۸ (۱۲ تیرماه ۹۷) F1 – E2، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت ۱۸:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و ششم، ۳ جولای ۲۰۱۸ (۱۲ تیرماه ۹۷) G2 – H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) –ساعت ۲۲:۳۰

line

دیدار مرحله یک چهارم نهایی

  •     بازی پنجاه‌ و هفتم، (۱۵ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود – ساعت ۱۸:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و هشتم،  (۱۵ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا – ساعت ۲۲:۳۰
  •     بازی پنجاه‌ و نهم، (۱۶ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ورزشگاه فیشت –ساعت ۲۲:۳۰
  •     بازی شصتم، (۱۶ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا آره‌نا – ساعت ۱۸:۳۰

line

دیدار نیمه نهایی

  •     بازی شصت‌ و یکم،  (۱۹ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت ۲۲:۳۰
  •     بازی شصت‌ و دوم،  (۲۰ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت ۲۲:۳۰

line

دیدار رده‌بندی

بازی شصت‌ و سوم،  (۲۳ تیرماه ۹۷) بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت ۱۸:۳۰

line

دیدار فینال

بازی شصت‌ و چهارم، (۲۴ تیرماه ۹۷) برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی –ساعت ۱۹:۳۰

مطالب مرتبط را ببینید

line30

لینک های پرطرفدار امروز

line30


بستن