سلام دوستان گرامی ، خوشحالم که سه علی سه رو واسه بازدید انتخاب کردید ;) امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم :)خانه / مطالب گوناگون / مطالب روانشناسی / شخصیت شناسی از روی اندازه انگشت های دست

شخصیت شناسی از روی اندازه انگشت های دست

شخصیت شناسی از روی اندازه انگشت های دست

مطالب روانشناسی

شخصیت شناسی از روی اندازه انگشت های دست

انسان ها متفاوت آفریده شده اند به همین دلیل دو نفری که ملاقات می کنید ممکن نیست یک شخصیت مشابه داشته باشند. همین باعث شده دنیایی که در آن زندگی می کنیم مکان سرگرم کننده و جالبی برای زندگی کردن باشد.

اما در رابطه با شخصیت ها باید بگویم که می توانیم انسان ها را به چند گروه شخصیتی تقسیم کنیم. ویژگی های شخصیتی مثل مهربانی، اعتماد به نفس، استقامت و… را می توان در خیلی از آدم ها مشاهده کرد. درست است که انسان ها با هم متفاوت هستند اما می توانند ویژگی های شخصیتی مشابهی را با هم داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید.

.

fin1

اگر دوست دارید شخصیت فرد مقابل را بیشتر بشناسید یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به انگشت های او نگاه کنید. شاید به نظرتان کمی عجیب بیاید اما به ما اعتماد کنید. از روی اندازه انگشت اشاره و انگشت حلقه می توانید به ویژگی های شخصیتی فرد تا حدودی پی ببرید. پس نگاهی به انگشت های خودتان بیندازید و به ویژگی های شخصیتی خودتان را بیشتر بشناسید.

.

fin2

A.جذاب  و واقع بین

آیا انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است؟ پس شما فردی جذاب و واقع بین هستید. پس کسانی که انگشت حلقه آن ها بلندتر از انگشت اشاره است شخصیت جذابی دارند که از همان برخورد اول دیگران را به خود جذب می کنند. طبیعت کاربردی و حلال مشکلات آن ها باعث می شود از کودکی به رشته های مهندسی و علمی گرایش بیشتری داشته باشند. هر مشکلی که سر راه آن ها قرار بگیرد در زمان خیلی کوتاهی رفع خواهد شد.

.

fin3

B.با اعتماد به نفس

آیا انگشت اشاره شما بلندتر از انگشت حلقه است؟ این یعنی شما اعتماد به نفس بالایی دارید. این گونه افراد به قدری به خودشان اعتماد دارند که بعد از تصمیم گیری هرگز پشیمان نمی شوند. آن ها هیچوقت از ریسک کردن نمی ترسند و برای چیزی که می خواهند سخت تلاش می کنند و تا زمانی که به هدف نرسند خسته نمی شوند.

fin4

C.آرام و صلح طلب

اگر انگشت اشاره و انگشت حلقه به یک اندازه هستند پس انسان آرام و صلح طلبی هستید. شما سعی می کنید جلوی هرج و مرج را در زندگی بگیرید و شخصیتی آرام، خونسرد، سازمان یافته و منظم هستید. این افراد برای خانواده، دوستان و همکاران انسان های قابل اعتمادی هستند و طبیعت وفادار و آرامبخشی دارند. آن ها تا جایی که می توانند از درگیری و دعوا اجتناب می کنند و در سازگاری و وفق دادن خودشان با دیگران و شرایط تمام تلاششان را می کنند.

.

شما کدام یک از موارد بالا بودید؟ آیا با ویژگی های شخصیتی شما مطابقت داشت؟ امیدوارم این مطلب به شناخت شخصیت خودتان یا دیگران به شما کمکی کرده باشد.

مطالب مرتبط را ببینید

line30

لینک های پرطرفدار امروز

line30


بستن