سلام دوستان گرامی ، خوشحالم که سه علی سه رو واسه بازدید انتخاب کردید ;) امیدوارم لحظات خوبی رو باهم داشته باشیم :)خانه / مطالب گوناگون / طالع بینی / شخصیت شناسی و طالع بینی بر اساس پرنده ماه تولد

شخصیت شناسی و طالع بینی بر اساس پرنده ماه تولد

شخصیت شناسی و طالع بینی بر اساس پرنده ماه تولد

جدیدترین ها در سه علی سه

http://dailysms.ir/wp-content/uploads/2011/11/patande-mahe-tavallod.png

اول فروردین تا ۲۵ فروردین – شاهین

مقتدر و توانا هستید و معمولا با مهارتی که در کارها و عملتان دارید می توانید از موانع بسیار سخت عبور کنید و در نهایت زرنگی این کار را به گونه ای انجام می دهید که چندان انرژی خود را به هدر ندهید !

.

پرنده ماه تولد شما چیست؟!

ادامه مطلب رو دنبال کنید…

۲۶ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت – مرغابی

برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می خرید ، اما با این حال برای شما هدف وسیله را توجیه نمی کند . گاهی بی دقت می شوید ، بنابراین ضررهایی می بینید !
.

۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد – قمری

طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می برید و به ندرت از آن خسته می شوید . بردبار ، سازگار و در عین حال جذاب هستید !
.

۲۰ خرداد تا ۱۶ تیر – عقاب

شخصیتی بسیار محترم دارید . هیچ گاه به دنبال کارهای بیهوده نیستید و می توانید تنها با نگاه گیرا و نافذ خود مخالفان خویش را سر جایشان بنشانید . بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما آن است که قادرید از جنبه های ناچیز و مادی فراتر رفته و ماورای آن را ببینید !
.

۱۷تیر تا ۱۳ مرداد – بلبل

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید . هر چند بعضی ها اعتقاد دارند که حرفهای شما به عمل نمی رسد !
.

۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور – مرغ ماهیخوار

شخصیتی رنگی و پر زرق و برق دارید که همیشه مشتاق رویارویی است و از این کار لذت می برید . مهمترین مسایل پیرامون خود را به مرور و با خونسردی حل و فصل می کنید . بسیار حساس و تیزهوشید !
.

۱۱ شهریور تا ۷ مهر – قو

همانند قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید . با اینکه در ظاهر شخصی بسیار آرام و راحت هستید اما در باطن برای سازگار کردن خود با محیط اطراف و سرعت دنیای مدرن بسیار تلاش می کنید . به ندرت عصبانی می شوید و سعی می کنید با همه در تفاهم و تعامل باشید !
.

۸ مهر تا ۵ آبان – دارکوب

سختگیر و سختکوش هستید با طاقتی بسیار بالا . برای حمایت از ایده ها و عقایدتان به راحتی خواستار حمایت دیگران می شوید . برخی اوقات به نظر حواس پرت می آیید ، اما این فقط ظاهر شماست !
.

۶ آبان تا ۳ آذر – باز کوچک

ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می دهد که از یک موضوع به موضوع دیگری بپرید بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید ! با اراده بسیار زیاد روی اهداف خود متمرکز می شوید و از آنچه در اطرافتان می گذرد ، آشفته و مضطرب نمی گردید !
.

۴ آذر تا ۲ دی – کلاغ

به غایت گیرا ، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش ، در نتیجه در حل مشکلات بسیار ماهر و زبردست می باشید . عاشق رقابت بوده و از طبیعت ، جنگل و اصولا محیط های بکر طبیعی بسیار لذت می برید !
.

۳ دی تا ۳۰ دی – حواصیل

جذاب و متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می آیید . در عبور از مسیر زندگی ممکن است در باتلاق هم گرفتار شوید ، اما آنقدر محکم و استوارید که از این مشکلات موفق بیرون می آیید !
.

۱ بهمن تا ۲۸ بهمن – سینه سرخ

شما یک برونگرای خونسرد هستید که طبع گرم خود را معمولا پنهان می کنید و گاهی خودرای می باشید . بسیار خانواده دوست هستید ، اگر چه گاهی کمی ستیزه جو می شوید !
.

۲۹ بهمن تا آخر اسفند — سهره

زرنگ ، حساس و گوش به زنگ هستید . ذاتا فردی اجتماعی و خونگرمید ، چون معتقدید در جمع به نوعی احساس امنیت می رسید که افراد در جای دیگر نمی توانند آن را بیابند . منظم و اهل ورزش هستید !

مطالب مرتبط را ببینید

line30

لینک های پرطرفدار امروز

line30


بستن